Abana Otobüs Bileti

Abana Seferi Yapan Firmalar
Abana Hakkında

Abana Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Kastamonu’nun en güzel yönlerinden olan, Abana otobüs bileti satan firmaları, Abana otobüs bilet fiyatları, Abana otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Kastamonu, Abana

Kastamonu’nun bir sahil ilçesi olan Abana, toplam 11 km sahil uzunluğu ile önemli bir merkez haline gelmiştir. Sakin ve kalabalık olmaması, doğa ile iç içe olması, orman ve denizi bir arada görebileceğiniz bir yer olması Abana’yı Kastamonu’da görülmesi gereken yerler listesinin ilk sıralarına çıkartıyor.  İlçe doğa ve fotoğraf tutkunlarının sürekli olarak geziler düzenlediği bir ilçedir. Bölgede çok sayıda kamp ve çadır alanlarının bulunması, çevre ilçelerden de gençleri ilçeye çekmekte , böylece ilçeye bir canlılık getirmektedir.

Abana’da Gezilecek Yerler

·         Hacıveli Kanyonu: Kanyon yürüyüş yolu içerisindeki parkuru takip ederek doğa yürüyüşü yapabilir, sınırları içinde bulunan Hacıveli Kayalıkları’na çıkarak güneşin doğuşunu ve batışını izleyebilir, Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Bütün bu güzellikleri Abana otobüs bileti alarak yerinde yaşamanızı tavsiye ederiz.

·         Abana Müzesi: Kaymakamlık bünyesinde yaptırılmış olan bu müze, yerel Abana halkının tarihten günümüze kadar kullandığı eşyaların sergilendiği, Abana’nın tarihi ile ilgili dokümanların yer aldığı bir müze. Abana’ya gelindiğinde uğramadan gidilmemesi gereken yerlerden biri. 

En Çok Tercih Edilen Abana Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus