Ağın Otobüs Bileti

Ağın Seferi Yapan Firmalar
Ağın Hakkında

Ağın Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Elazığ’ın en güzel ilçelerinden biri olan, Ağın otobüs bileti satan firmaları, Ağın otobüs bilet fiyatları, Ağın otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Elazığ, Ağın


Elazığ’ın incisi olarak adlandırılan Ağın, Elâzığ ilinin Kuzeybatısında olup, Elazığ’a 77 km uzaklıktadır ve Ağın’a Elazığ’dan kolaylıkla otobüs ile seyahat etmek mümkündür. Ağın’ın doğusunda Çemişgezek, batısında Arapgir, güneyinde Keban, kuzeyinde yine Arapgir ve Kemaliye yer alır. Fırat´ın bir kolu olan Karasu, Ağın’ın doğusunda uzanmakta ve Keban yakınlarında Murat nehri ile birleşir. İlçenin dereleri sulak olduğundan yeşilin her rengine rastlamak mümkündür. Ağın Leblebisi ise ülkece bilinen en meşhur yiyeceğidir.

Ağın’da Gezilecek Yerler


Ağın, tarihi yapıtları ve höyükleri ile ünlü bir ilçedir. Ağın’a otobüs biletinizi alıp seyahat ettiğinizde, Nekropolü, Hastek Kalesi, Kaya sığınağı, Roma devrinden kalma kaya mezarlarını gezmeden gitmemeli ve Ağın Leblebisini tatmalısınız.

 

En Çok Tercih Edilen Ağın Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus