Ağlasun Otobüs Bileti

Ağlasun Seferi Yapan Firmalar
Ağlasun Hakkında

Ağlasun Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Burdur’un en güzel yönlerinden olan, Ağlasun otobüs bileti satan firmalarıAğlasun otobüs bilet fiyatlarıAğlasun otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.   

 


Ağlasun Burdur

Toros Dağları’nın bir kolu olan Ağlasun Dağları ilçeye adını vermiştir. İlçenin rakımı 1400 ila 1700 metre arası yüksekliğindedir.Ağlasun Kültürel Özellikleri

Tarihi geçmişi hakkında farklı rivayetler olan Ağlasun ilk olarak Paul Lucas tarafından keşfedilmiş, bu gün ilçede halen daha kazılar devam etmektedir. Rakımın yüksekliği ile ilçede Karasal ve Akdeniz iklimi harmanlanmıştır. İlçenin ekonomisini tarım ve hayvancılık oluşturmaktadır. İki farklı iklimin etkisi altında olan ilçede ılıman ikliminde yaşanması ile bol miktarda gül bahçeleri vardır. İlçeye 7 – 8 km gibi bir uzaklıkta olan Sagalassos antik kenti ile yerli turistlerin dikkatini çekmektedir. Sitemizden temin ettiğiniz Ağlasun otobüs bileti ile ilçeyi ziyaret edebilir ve antik kent, gül bahçeleri gibi doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.Ağlasun’a nasıl gidilir?

Burdur’ a 35 km uzaklıkta olan Ağlasun ‘ a Isparta yolu üzerinde olması sebebi ile birçok otobüs seferi ile ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ağlasun Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus