Ak Turizm Hakkında

AK Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1994 yılında rahmetli Ali Kurtul tarafından kurulan firma, Kahramanmaraş halkına ve yöre sakinlerine huzurlu ve güvenli bir seyahat yaşatmayı ilke edinmiştir. 9 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren şirket, günün 24 saati boyunca kusursuz misafir memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kaliteyi her zaman en önde tutan AK, kargo ve yük taşıma sektöründe de Türkiye’nin 4 bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Turizm sektörünün Türkiye’nin geleceğe damgasını vuracağını bilerek hareket eden Kurtul Ailesi, her zaman iyiden daha iyiye geçmenin anahtarını kullanmış ve bugün üstün hizmet kalitesiyle öne çıkan firmayı kurarak modern Batı’nın gelişiminde öncü bir rol üstlenmiştir. Mücadelenin, dinamizmin ve sürekli gelişimin başarıya götüren yol olduğuna inanarak kurduğu AK ile hizmet sektörüne yepyeni bir anlayış getirmişilerdir. Kalite çizgisini hiçbir zaman bozmayan şirket, bugün Kahramanmaraş’ta hayata geçirdiği “Elite Class” projesiyle hizmet çıtasını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus