Akçakoca - Ankara Otobüs Bileti

Akçakoca Hakkında

Akçakoca Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Düzce’nin en güzel yönlerinden olan, Akçakoca otobüs bileti satan firmalarıAkçakoca otobüs bilet fiyatlarıAkçakoca otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.   Akçakoca Düzce


Batı Karadeniz Bölgesindeki Düzce’nin ilçesi olan Akçakoca bölgede yapılan kazılar sonucunda tarihinin milattan önce 1200’lü yıllara dayandığını öğrendiğimiz, muhteşem özellikleri ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakan, iklimsel özellikleri ve yeşilin her tonunun bulunması ile Karadeniz’de olduğumuzu anımsatan bir ilçedir. İlçede düzenlene festivallerin de etkisi ile tarihi dokusu ve doğal güzellikleri hakkında her geçen gün daha çok bilgi sahibi olunmaktadır. Sitemizden satın aldığınız Akçakoca otobüs bileti ile Cuhallı Plajı, Soyat Yalılar Kayalar, Fakıllı Magarası, Tahirli Şelalesi, Mavi Bayraklı Kale Plajı, Ceneviz Kalesi, kültür evi, Tescilli Doğal Anıt Çınar Ağaçları , Akçakoca Bey Heykeli , Tarihi Evliya Camii, Tarihi Mahalle Evleri, Cumayanı Mesire Alanı, Tarihi Meze Camii, Sarıyayla Şelalesi  gibi pek çok tarihi ve manevi  mekanları, doğal güzelliklerin bulunduğu alanları gezebilir , yöresel yemekleri tadabilir,  çarşılarından hediyelik anı eşyaları satın alabilirsiniz.Akçakoca’ya nasıl gidilir?

Düzce merkezden kalkan otobüs seferleri ile ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus