Alanyalılar Turizm Hakkında

Alanyalılar Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr üzerinden ulaşabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Alanya´da kurulan Alanyalilar Turizm, kısa sürede profesyonel kadrolarla örgütlenmesini tamamlayarak; Alanya, Afyon, Burdur, Batum, Gaziantep ve Hatay illeri arasında karayoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır.

 

Yatırımlarının tamamını öz sermayesiyle gerçekleştirerek yönetim ve kalite sistemi kurma konusunda ciddi avantajlar sağlamış olan Alanyalilar Turizm, bugün tamamı kendisine ait 115 adet otobüsü ile hizmet vermektedir.

 

Bini aşan çalışanı, 300 e yakın bilet satış noktası ve onlarca şehiriçi servis araçlarıyla yolculuk anlayışını değiştiren Alanyalilar Turizm;in temel hizmet ilkesi "Gelecek, Taşıyoruz" sloganında gizli.

 İyi hizmet verebilmenin altında yatan temel nedenin personel kalitesi olduğunu düşünen Alanyalilar Turizm Yönetimi, periyodik aralıklarla kaptan, servis memuru, bilet satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri gibi birimlerine liderlik, takım çalışması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, iletişim teknikleri vb. konularda hizmet içi eğitim programları düzenleyerek personel kalitesini ve dolayısıyla hizmet kalitesini arttırmaktadır.

 

Alanyalilar Turizm´in kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. "Gelecek, Taşıyoruz " temel prensibini kendine ilke edinmiştir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus