Anadolu Ulaşım Turizm Hakkında

İnovatif hizmet kültürünü benimsemiş olan firma, sektöre 2003 yılında adım atmıştır. Türkiye’nin öncü turizm şirketlerinden biri olan bu firma özel üretim olan 2+1 rezidans araçları ile yolcuların rahatlığını üst düzeye çıkarıyor. Araç içi özelliklere bakacak olursak mini kütüphane, usb girişli koltuk arkası ekranlar, kablosuz internet ve her koltukta bulunun prizler ile keyifli bir yolculuk geçireceğinize şüphe yok.

Tüm otobüs firmaları içerisinde önemli bir değere sahip olan bu turizm şirketinden alacağınız otobüs bileti ile yolculuğunuz güvenli tamamlanacaktır. Uzun mesafe seyahatlerde yorgunluk ile ortaya çıkan ağrılarınız için tüm araçlarında ağrı bandı bulunduran Anadolu Ulaşım, sağlıklı bir seyahat geçirmenizi misyon edinmiştir. Ayrıca firmanın tüm araçlarında 0-3 yaş bebekler için bebek koltuğu bulunuyor. İstanbul Ankara otobüs bileti ve Ankara İstanbul otobüs bileti alımlarınız için Anadolu Ulaşım ve daha birçok firmayı kullanabilirsiniz.

Turizm şirketi İstanbul, Balıkesir, İzmir ve Kocaeli olmak üzere toplam da 19 ile düzenli olarak sefer düzenliyor. Birçok lokasyonda dinlenme tesisi bulunan firma ile yolculuk yapmak için Anadolu Turizm online otobüs biletini yalnızca iki tıkla biletim.com.tr’de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs sefer saatlerini de inceleyebilir, önceden seyahat etmiş yolcuların firmaya verdikleri puanı ve yorumları görerek fikir edinebilirsiniz. En ucuz Anadolu Turizm otobüs biletine sahip olmak için sitemize üye olarak ilk adımı atacaksınız.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus