Ankara - Çarşamba Otobüs Bileti

Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Çarşamba Hakkında
Çarşamba Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Samsun’un en güzel ilçelerinden biri olan, Çarşamba otobüs bileti satan firmaları, Çarşamba otobüs bilet fiyatları, Çarşamba otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Samsun, Çarşamba                                

Samsun´a 36 km uzaklık yer alan Çarşamba, Yeşilırmak´ın Çarşamba Ovası´na çıktığı yer civarında, Yeşilırmak’ın iki yakasında kurulmuş olan ilçedir. MÖ 4000´lerden itibaren bir yerleşim alanı olup Hitit-Frig hükmünde kalmıştır. Çarşamba Ovası sebebiyle ilçe tarıma çok elverişlidir. İlçede buğday, şeker pancarı, arpa, çeltik, fasulye, nohut, ayçiçeği, şeftali, fındık ve elma başta olmak üzere birçok ürün yetiştirilir. Hiç ulaşım sorunu olmayan Çarşamba’ya Samsun’dan demiryolu ile ve Çarşamba otobüs bileti ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 


Çarşamba Gezilecek Yerler   

Bu tarihi ve yemyeşil ilçeye en uygun Çarşamba otobüs bileti ile hemen yola çıkıp, tarihi güzelliklerinin tadını varmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri aşağıda listeledik;

-          Tarihi Çarşamba Köprüsü

-          Göğceli Camii

-          Adapark

-          Anıt Çınar Ağacı

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus