Ankara - Çerkezköy Otobüs Bileti

Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Çerkezköy otobüs bileti satan firmaları, Çerkezköy otobüs bilet fiyatları, Çerkezköy otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Tekirdağ, Çerkezköy

İlçe Tekirdağ’ın en gelişmiş ilçelerinden biridir. Batısında Saray, güneyinde Çorlu ve doğusunda İstanbul ile komşudur. Denize kıyısı olmamasına rağmen özellikle Marmara Denizine çok yakındır.  İstanbul’a komşu olması ve ulaşım yollarının kolaylığı nedeniyle İstanbul’dan da sürekli olarak ziyarete gelenler vardır. İlçenin temel ekonomisi tarıma dayansa da hem İstanbul’a yakınlığı hem de “Kalkınma Öncelikli Yöreler”  kapsamına girdiğinden dolayı sanayisi de gelişmiştir. Buna paralel olarak ilçede bir canlılık hakimdir. Geçiş güzergahı üzerinde olması da bunu arttırmaktadır. Sanayinin gelişmesinin yanında Türkiye’nin Avrupa’ya açılan yolları üzerinde bulunması ilçedeki ticari faaliyetleri de arttırmıştır.  Konaklama sorunu olmayan bu ilçede çok sayıda kafe ve restoran da bulunmaktadır.

Verimli arazilerin bolca bulunduğu ilçede yetişen en önemli tarım ürünleri buğday ve ayçiçeğidir. İlçede aynı zamanda hayvancılıkla da uğraşılmaktadır. Yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar tüm Türkiye’ye satılmaktadır. Tarım ve hayvancılığın bu kadar gelişmiş olması yöredeki mutfak kültürünün de gelişmesini sağlamıştır. 

Çerkezköy’ü yakından tanımak istiyorsanız Çerkezköy otobüs bileti almanız yeterli.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus