Ankara - Kaynaşlı Otobüs Bileti

Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Kaynaşlı Hakkında

Kaynaşlı  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Düzce’nin en güzel yönlerinden olan, Kaynaşlı otobüs bileti satan firmalarıKaynaşlı otobüs bilet fiyatlarıKaynaşlı otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kaynaşlı Düzce

 

Düzce’nin ilçesi olan Kaynaşlı ’ya 1999 yılında ilçe statüsü verilmiştir. Karadeniz iklimi hâkim olan ilçede yazları sıcak kışlar ise oldukça soğuk geçer. İlkbahar ve sonbahar ayları ise en fazla yağış görülen aylardır. 2015 yılı nüfus sayımlarına göre ilçede yaşayan kişi sayısı 20000 civarıdır. İlçede tarım ve hayvancılık kısmen geçim kaynağı olsa da ülke çapında spor turizmi konusunda ünlüdür. Sitemizden satın aldığınız Kaynaşlı otobüs bileti ile ilçe ilçede düzenlenen Ralli – Kros, Off – Road, Trekking gibi doğa sporlarına katılabilir, doğal güzellikleri ile sizi mest edecek mesire alanlarını gezebilir ve yöreye ait yöresel lezzetleri keşfedebilirsiniz. 


Kaynaşlı ‘ya nasıl gidilir?


İlçe ‘ye ulaşmak için Düzce merkezden kalan minibüs seferlerine binerek rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kaynaşlı Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus