Ankara - Sütçüler Otobüs Bileti

Ankara Hakkında

Ankara Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Ankara otobüs bileti satan firmalarıAnkara otobüs bilet fiyatlarıAnkara otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


AnkaraTürkiye´nin bir ilibaşkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2015 itibarıyla 5.270.575 kişidir. Coğrafi olarak Türkiye´nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi´nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

İlin Batı Karadeniz Bölgesi´nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanıkeçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armuduçiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam ve Beypazarı´nın maden suyu ise ülke çapında tanınır. En ucuz Ankara otobüs biletleri için doğru yerdesiniz!

Sütçüler Hakkında

Sütçüler Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Sütçüler otobüs bileti satan firmalarıSütçüler otobüs bilet fiyatlarıSütçüler otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Sütçüler, Isparta iline bağlı bir ilçedir. Nüfusu 2014 kayıtlarına göre 2.600 civarı olan bu küçük ilçenin arazisi dağlık ve engebeliktir. Yöre halkı geçimini tarım, hayvancılık, ormancılık ve balıkçılık üzerinden sağlamaktadır. İlçenin tarihinin çok eskilere dayandığı düşünülmektedir. Bilinen en eski tarihi de milattan önce 1800’lü yıllarda hüküm sürmüş Hitit Uygarlığı zamanına aittir. 

Sütçüler’e Nasıl Gidilir?

Sütçüler ilçesinin, Isparta il merkezine olan uzaklığı 72 kilometredir. Komşu ilçeleri Konya iline bağlı Beyşehir ve Seydişehir, Antalya iline bağlı Serik ve Manavgat ve Isparta iline bağlı Eğirdir’dir. Birden çok ile sınırı olan bu küçük ilçeye ulaşım Sütçüler otobüs bileti alındığı takdirde oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. 

Sütçüler’de Gezilecek Yerler

Sütçüler ilçesi birçok tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple bu ilçeyi ziyaret etmeyi seçen turistlerin seçeneği çok fazladır. Bunlardan birkaçı Adada Antik Kent, Kurşunlu Harabeleri, Melikler Kalesi, Seferağa Cami’si, sur kalıntıları, Beydilli köyünde bulunan mağara ve sarnıçlar ve Sütçüler-Çandır arasında bulunan Yazılıkaya kanyonudur. 

En Çok Tercih Edilen Sütçüler Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus