Arıcak Otobüs Bileti

Arıcak Seferi Yapan Firmalar
Arıcak Hakkında

Arıcak Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Elazığ’ın en güzel yönlerinden olan, Arıcak otobüs bileti satan firmaları, Arıcak otobüs bilet fiyatları, Arıcak otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Elazığ Arıcak 


Arıcak ilçesi Elazığ ilk merkezine 100 km uzaklıkta yer almaktadır. Arıcak oldukça güzel ve turistik bir ilçe olarak Elazığ’da büyük potansiyeline sahiptir. 1987 yılında ilçe haline gelmiştir.2000 nüfus sayımına göre nüfusu 20576’dır. İlçede Mirvan Çayı bulunmaktadır ve bu çay yaz aylarında mesire olarak kullanılmaktadır. İlçede Erimli kasabasında doğal bir şelale bulunmaktadır ki bu şelale güzelliği bakımından bölgede tektir. Bölgeden birçok insan şelaleyi görmek için burayı ziyaret etmektedir. İlçenin genel ekonomik yapısı tarım ve hayvancılıktan meydana gelmektedir. İlçedeki nüfusun çoğu geçimini bu yolla sağlamaktadır.


Arıcak’ta gezilecek yerler

İlçede turizm açısından gezilecek tarihi yerler olmakla birlikte Mirvan Çayı’nın ilçeden geçmesi ve ilçenin çeşitli ağaçlarla kaplı olması Mayıs ve Eylül ayları arasında ilçenin bir doğa harikası gibi görünmesini sağlamaktadır. İlçenin yolları büyük oranda asfalttır ve ulaşım kolaydır. Sadece köyler biraz dağınık yerleştiğinden köy ulaşımları kış aylarında zor olabilir. Bu mükemmel doğaya sahip Arıcak ilçesini Arıcak Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda ziyaret etmenizi ve güzellikleri keşfetmenizi öneririz.

En Çok Tercih Edilen Arıcak Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus