Artvin Ses Turizm Hakkında

Turan Yelken, Erdoğan Ay, Hüseyin Bilir ortaklığında kurulan Artvin Ses Turizm yolcularına kaliteli ve konforlu bir hizmet vermek için iş olan bir otobüs firmasıdır. 

Kuruluşu çok da eski olmayan Artvin Ses Turizm, sektörde hızlı bir gelişme göstererek son model araçlarıyla yolcularının rahat bir yolculuk suna fırsatı yaşatmaktadır. 

Türkiye´nin birçok yerinde şubeleri bulunan firma Türkiye´nin birçok yerinden Artvin´e, Artvin´den de ülkenin birçok farklı noktasına seferleri bulunmaktadır. Birkaç araçlık filosuyla hizmete başlayan Artvin Ses Seyahat günümüzde 9 araçlık filosu ile Türkiye´nin her noktasına ulaşım imkanı sunmaktadır. Güler yüzlü ve güvenilir çalışanları ile sektördeki adını hızlı bir şekilde duyurmuştur. Araç içindeki birçok hizmetiyle müşterilerin gözde firmaları arasına girmiştir Özellikle Artvin halkının. Severek ve güvenerek tercih ettiği firma Artvin ve tüm ülke halkı için hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.


Artvin Ses Turizm´in Misyon ve İlkeleri

  • Artvin´den başlayarak ülkenin birçok şehrine sefer düzenleyen firma, daha da geniş bir ulaşım ağına sahip olup müşteri memnuniyetini üst seviyeye ulaştırmak
  • Yolcuların otobüs yolculuğunu en keyifli hale getirmek
  • Yolcuların istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözüm yolları sunmak
  • Çağın gerektirdiği veli lüks araçlara sahip olmak
  • Konforlu ve kaliteli ulaşımı sağlarken güvenilir olmayı da sağlamak

Artvin Ses Turizm´in Müşterilerine Sunduğu Olanaklar

Araç içindeki koltuk sayılarını azaltarak koltuklar arasındaki mesafeyi genişletip yolcuların bir şekilde ulaşımlarını sağlar. Böylece sırasında uyumak isteyen yolcular koltuklarını en geniş şekilde yatar pozisyona getirebilir.

Koltuk arkalarına yerleştirilen televizyon üniteleri sayesinde müşterilerimiz istediği kanalı, istediği filmi, programı izleyip istediği müziği dinleyebilme özgürlüğüne sahip olur.

Ayrıca araç içerisinde sınırsız internet imkanı ile sevdiklerinizle iletişiminizi koparmadan yolculuğumuza devam edebilirsiniz.

Yolculuk esnasında kek ve içecek ikramları ile yolcuların kişisel ihtiyaçları giderilmeye çalışılmaktadır.

Anlaşmalı olunan dinlenme tesisleri sayesinde en uygun fiyatlarla teli hizmet sunulmaktadır.

Seyahat kart sayesinde aldığınız her bilet karşılığında kartınızın içine puan yüklenmekte ve bu puanlar biriktiğinde bedava seyahat etme hakkı kazanmaktasınız.

Güler yüzlü ve alanlarında deneyimli personeli sayesinde hem kaliteli ve konforlu hem de güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlar.

Şehir içinde ücretsiz servis olanağı sayesinde yolcuların gidecekleri yerlere kolay ulaşım sağlamalarına yardımcı olur.

Ayrıca bilet işlemleri için bilet satış noktalarına yemeyecek olan yolcularımız için sitesinden online işlemler yoluyla her türlü bilet işleminizi sağlamanıza yardımcı olur.

Yolcu güvenliğini önem veren Artvin Ses Seyahat bilet alan her yolcuyu sigortası kapsamına alarak yolculuk boyunca güvenliğinizi sağlamaktadır.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus