As Bafra Turizm Hakkında

Samsun’un Bafra ilçesine bağlı merkezde bulunan As Bafra Turizm, geçmişe uzanan yapısı ve kurumsal geçmişi ile adını tarihe yazdırmış köklü bir otobüs firmasıdır. 1968 yılından bu yana Bafra’da, taşımacılık sektörünün lideri konumunda olan firma geçmişte Aydoğan Turizm adı altında kurulmuş, 2010 yılında isim değişikliği yapmıştır.

Bu otobüs firması Türkiye’nin en büyük şehirlerine yolculuk hizmeti sunuyor. Yeni Bafra Turizm otobüs bileti ile Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, SamsunŞanlıurfaTrabzon ve Yozgatillerine aktif olarak ulaşabilirsiniz.

Güleryüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinen firma, yolcuların kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmesi için çaba harcıyor. Güvenli bir ulaşım ve araçlarda bulunan donanım özellikleri ile her geçen gün kendini yenilemeye gayret ediyor.

Yeni Seyahat online otobüs bileti sorgulama yaparken internette gezinerek vakit harcamanıza gerek yok. biletim.com.tr´den, alacağınız otobüs bileti ve yapacağınız yolculuk için firma hakkında size en güncel bilgileri sunuyor. Firma puanlama sistemi ile bu otobüs firması le ilgili fikir edinebilir, firmanın otobüs bilet fiyatlarını da inceleyerek yolculuğunuz sonrası siz de yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Gitmek istediğiniz lokasyonun otobüs biletlerini belirlediğiniz seyahat tarihinden bir kaç hafta önce takip etmeye başlarsanız otobüs bileti kampanyaları ile en ucuz otobüs biletine sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Her zaman piyasaya göre en uygun otobüs biletlerini sizlere sunan sitemizden alacağınız indirimli otobüs biletleri size büyük avantaj sağlayacak.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus