Atakum Otobüs Bileti

Atakum Seferi Yapan Firmalar
Atakum Hakkında
Atakum Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Samsun’un en güzel ilçelerinden biri olan, Atakum otobüs bileti satan firmaları, Atakum otobüs bilet fiyatları, Atakum otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Samsun, Atakum

Doğusunda İlkadım, batısında 19Mayıs ilçeleri bulunan Atakum, Samsun’a 7 km mesafede bulunur.  Atakum geçmişi MÖ 750-760 yıllarında olan İon şehir devletlerinden Milletler tarafından Amisos adı ile kulumuştur ve diğer adı Matasyon’dur. Atakum’un yaz turizminin çok gelişmiş olması, sahillerinin ve plajlarının Akdeniz´i aratmayacak güzellikte olmasıyla ünlenmiştir. İlçede Amisos tepesi olarak denilen tarihi mekana teleferik ile ulaşılmaktadır. Teleferik ile bu tarihi yapıyı ziyaret ederken aynı zamanda Atakum sahilinde oluşturulan harika sahil evlerini görebilirsiniz. 


Atakum Gezilecek Yerler  

Bu tarihi ilçeye en uygun Atakum otobüs bileti ile seyahat rotanızı çizip, tarihi güzelliklerinin tadını çıkartmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri şu şekilde listeledik;

-          Derbent Baraj Gölü

-          Kocadağ

-          Amisos Tepesi ve Hazineleri

-          Atakum Sahili

 

En Çok Tercih Edilen Atakum Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus