Avanos Otobüs Bileti

Avanos Seferi Yapan Firmalar
Avanos Hakkında

Avanos Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Nevşehir’in en güzel yönlerinden olan, Avanos otobüs bileti satan firmaları, Avanos otobüs bilet fiyatları, Avanos otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.  


Avanos İlçesi Hakkında Bilgiler

Avanos Kapadokya bölgesindeki en önemli sanat ve turizm merkezlerinden birisidir. Kızılırmak kıyısına kurulmuş olan Avanos Kapadokya gezinizin en keyif alacağınız noktalarından birisi olacaktır.


Avanos İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

Irmağın karşı yakası Avanos´un Orta mahalle olarak adlandırılan mahallesidir Orta mahalle Avanos´un en eski mahallelerinden biri olduğu için eski evler genellikle buradadır. Fotoğrafın tam ortasındaki konak meşhur Hacı Nuri Bey konağıdır. Bu konak eşsiz mimarisi ve dekorasyonu nedeniyle bazı dizi ve film çekimlerinde kullanılmış ancak şu anda bir eğitim kurumu tarafından eğitim amaçlı kullanılıyor. Yine de meraklı iseniz içini de gezebilmeniz mümkün. Sağ tarafta Atatürk panosunun olduğu tepe Bayram tepesi olarak adlandırılıyor. Bu tepe Avanos´a en hakim noktalardan birisi ve enfes bir manzarası var. Hem Avanos´un hem de uzaktan Zelve manzarasının birleşimi orada biraz oturmanıza neden olacak. Bayram tepesine Hacı Nuri Bey konağının solundan yukarı doğru uzanan yoldan yürüyerek çıkabilmeniz mümkün. Avanos Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

En Çok Tercih Edilen Avanos Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus