Avcılar Otobüs Bileti

Avcılar Seferi Yapan Firmalar
Avcılar Hakkında

Avcılar Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Avcılar otobüs bileti satan firmaları, Avcılar otobüs bilet fiyatları, Avcılar otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul, Avcılar

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesi, Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne komşu olmasıyla da büyük önem taşımaktadır. Ekonomi genel olarak sanayi, ticaret ve eğlence üzerine kurulmuş olsa da balıkçılık da önemli bir yer tutmaktadır.  TEM otoyolu ve E-5 karayolu ilçe sınırları içinde geçtiği için bölge, çevre ilçelerle ticari ve ekonomik anlamda da sürekli temas halindedir. Bu durum ilçeyi cazibe merkezi haline çevirmektedir. 

Avcılar’da Gezilecek Yerler

·         Avcılar Sahil Parkı: Avcılar ve çevre ilçelerden  doğayla vakit geçirmek isteyenlerin ilk durağı Avcılar Sahil Parkı. Yürüyüş, piknik gibi aktivitelere yaparak huzurlu ve eğlenceli zamanlar geçirmenizin mümkün olduğu park, bölgenin en popüler parkı olma özelliğini de taşıyor.

·         Atatürk Evi Müzesi: Atatürk’ün doğduğu ev ile birebir aynı olan bu ev Avcılar Sahili’nde bulunuyor.

·         Marmara Caddesi: İlçenin en kalabalık ve popüler caddesi olan Marmara Caddesi’nde çok sayıda kafe, restoran ve mağaza bulmak mümkün.

Avcılar’a ait olan bütün bu güzellikleri görmek için, Avcılar otobüs bileti almanız yeterli.

En Çok Tercih Edilen Avcılar Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus