Ayancık - Bayrampaşa Otobüs Bileti

Ayancık Hakkında
Ayancık Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Sinop’un en güzel ilçelerinden biri olan, Ayancık otobüs bileti satan firmaları, Ayancık otobüs bilet fiyatları, Ayancık otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


Sinop, Ayancık

Sinop’un ikinci büyük ilçesi olan Ayancık, 1204 yılında Anadolu Selçuklular’ın, 1259 yılında Pervaneoğulları’nın, 1292 yılında Candaroğulları’nın hakimiyeti altında kalmıştır. Sinop’a 56 km uzaklıkta yer alan sahil ilçesi Ayancık’ta kayıtlı olan Ajda Pekkan ve Ömer Seyfettin gibi ünlüler de bulunmaktadır. İlçede keten üretimi oldukça yaygındır.


Ayancık Gezilecek Yerler  

Sinop’un bu eşsiz ilçesine en uygun Ayancık otobüs bileti ile seyahat rotanızı çizip, tarihi güzelliklerinin tadını çıkartmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri şu şekilde listeledik;

-          İnaltı Mağarası

-          Babaçay Kanyonu

-          Akgöl ve Akgöl Yaylası

-          Tarihi Ayancık Evleri

-          Ayancık Kilisesi

-          İstifan Kaya Mezarları

-          Çangal Mesire ve Piknik Yeri

-          Çamurca Plajı

En Çok Tercih Edilen Ayancık Rotaları
Bayrampaşa Hakkında

Bayrampaşa Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İstanbul’un en güzel yönlerinden olan, Bayrampaşa otobüs bileti satan firmaları, Bayrampaşa otobüs bilet fiyatları, Bayrampaşa otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


İstanbul, Bayrampaşa

Kuzeyinde Gaziosmanpaşa, güneyinde Zeytinburnu, batısında Esenler ve doğusunda Eyüp ile çevirili olan Avrupa yakasında bulunan Bayrampaşa ilçesi,  İstanbul’un nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçelerinden biridir. Ekonomisi önceleri tarıma dayansa da, yoğun göç alması ile birlikte sanayi ve ticaretin yapıldığı bir yer olmuştur.  Ağır bir sanayisi olmayan Bayrampaşa’da sanayi genel olarak alet üretimi ,tekstil, elektronik parça üretimi gibi alanlarda yoğunlaşmıştır. Böylece eski görüntüsünden uzaklaşıp modern bir ilçe statüsüne kavuşmuştur.


Bayrampaşa’da Gezilecek Yerler

·         Bayrampaşa Şehir Parkı: Parkada olarak da bilinen bu park, Türkiye’nin en büyük parkı durumundadır. İçinde lunapark, piknik yerleri, kafeler, hayvanat bahçesi, amfi tiyatro, çarşı, at çiftliği gibi her kesime ait bir şeylerin bulunduğu  bir park. Bayrampaşa otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu park, Bayrampaşa’ya gelindiğinde görülmeden gidilmemesi gereken yerlerden biri.

·         Sihirli Buz Müzesi:  İskandinav heykeltıraşlar tarafından yaptırılmış buz heykelleri, -5 derece soğukta kutup atmosferi yaratan ilginç ortamı, yapay kuzey ışıkları, tarihi Viking yaşamını görebileceğiniz özellikleri ile bölgenin en önemli müzesi konumunda.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus