Ayvacık Otobüs Bileti

Ayvacık Seferi Yapan Firmalar
Ayvacık Hakkında
Ayvacık Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Samsun’un en güzel ilçelerinden biri olan, Ayvacık otobüs bileti satan firmaları, Ayvacık otobüs bilet fiyatları, Ayvacık otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Samsun, Ayvacık

Ayvacık, Yeşilırmak kenarına kurulmuş olan bir Samsun ilçesidir. Bölük-i Nahiyet-i Dere-Ayvacuk adıyla anılmaktadır. Ayvacık ulaşımı çok rahat bir ilçe olup, saat başı Çarşamba´dan her 15 dakikada otobüs seferi mevcuttur. Ayvacık Orta Karadeniz bölgesinin en güzel doğal alanlarına sahip ilçelerinden biridir. Ayvacık’ta ayrıca yağlı güreş etkinliği ve "Öndül Şenlikleri" denilen yılda bir kez düzenlenen şenliklerde, yörede ün salmış sığır ve manda öküzlerinin kuvvetlerini denemek üzere yarışmalar yapılır. İlçede Hasan Uğurlu ve Suat Uğurlu Barajları bulunmaktadır.


Ayvacık Gezilecek Yerler  

Bu tarihi ilçeye en uygun Ayvacık otobüs bileti ile seyahat rotanızı çizip, tarihi güzelliklerinin tadını çıkartmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri şu şekilde listeledik;

-          Hasan Uğurlu Baraj Gölü

-          Suat Uğurlu Baraj Gölü

-          Kikinin Şelaleleri

-          Yeşilpınar Şelalesi

-          Çağlayan Şelalesi

-          Kirazlık Adası

-          Kızlar Kalesi

 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus