Ayvalık - Bandırma Otobüs Bileti

Ayvalık Hakkında
Ayvalık Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Ayvalık otobüs bileti satan firmaları, Ayvalık otobüs bilet fiyatları, Ayvalık otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

 

Balıkesir, Ayvalık

Ayvalık, İzmir ile bağlantısı bulunan bir Balıkesir ilçesidir. Mühim bir turizm merkezi olan Ayvalık´ı genellikle yerli turistler tercih ederken yabancı turistlerin yeterli ilgiyi göstermediği gözlemlenmektedir. Bu bağlamda tanıtımın istenen düzeyde olmadığı sonucuna ulaşılabilir. Ayvalık, barındırdığı tarihsel izler ve ziyaretçilerine sunduğu görsel zerafet sayesinde büyük artılara sahiptir.

Ayvalık adı, Yunanca bir kelimeden gelmektedir. Kidonia Yunanca´da ´´ayva yetiştirilen yer´´ anlamına gelmektedir. Bu bilgi üzerinde çeşitli tartışmalar yaşansa da genel tarafından doğruluğu hususunda uzlaşılmıştır. Cunda adası bölgenin en önemli turizm merkezidir. Bu ada Türkiye´deki hemen her kesim tarafından sıkça rağbet gösteriilen bir yerdir. Ayvalık Nüfusu yaklaşık olarak 60 bin kişiden oluşmaktadır. Ahali geçimini ekseriyetle turizm yoluyla ve zeytin üreterek sağlamaktadır. Kartpostal niteliğinde görüntülere ulaşılabilecek Ayvalık, fotoğrafçılar tarafından vazgeçilmez bir yerdir.

 

Ayvalık´a Nasıl Gidebilirim?

Balıkesir ve İzmir´den direkt olarak Ayvalık´a otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yani buralardan Ayvalık otobüs bileti rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayvalık´a düzenlenen otobüs seferi sayısı özellikle yaz aylarında artış göstermektedir.

 

Ayvalık´ta Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Pamukkale Turizm

                    Balıkesir Uludağ Turizm

                    Varan Turizm

Bandırma Hakkında
Bandırma Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Bandırma otobüs bileti satan firmaları, Bandırma otobüs bilet fiyatları, Bandırma otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


Balıkesir, Bandırma

Sadece Balıkesir´in değil aynı zamanda tüm Güney Marmaranın da en büyük ilçelerinden biri olan Bandırma, tarihsel özellikleri ve lokasyonu itibariyle herkesin dikkatini cezbetmektedir. Balıkesir´in denize kıyısı bulunan Bandırma´ya İstanbul´dan düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Turistik bir ilçe olması hasebiyle nüfusu 150 bine yaklaşmıştır. Bandırma, sanayi sektöründe de çok mühim bir noktada yer almaktadır. Bünyesinde Beko Basketbol Liginde yıllardır başarıyla mücadele eden Banvit´i barındırmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizdeki civcivlerin yaklaşık 4´te 1´i Bandırma´da üretilmektedir. Yalnızca hayvancılık açısından değil aynı zamanda kimya ve sanayi üzerine de Bandırma´da ciddi çalışmalar yürütülmektedir. Bunda, Bandırma Limanıyla dünya arasındaki ulaşım olanaklarının büyük katkısı olmuştur.


Bandırma´ya Nasıl Gidebilirim?

Bandırma, kavşak noktası olarak kabul edilebilir. Nüfusunun artması, ulaşım seçeneklerinin de gelişmesine yol açmıştır. Bandırma limanı ve İstanbul arasında iyi bir ulaşım ağı mevcuttur. Bandırma´ya görüldüğü gibi herhangi bir nokta üzerinden Bandırma otobüs bileti aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabilir.


Bandırma´da Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Varan Turizm

                    Pamukkale Turizm

                    Alaşehir Sarıkız Turizm

                    Balıkesir Uludağ Turizm 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus