Bandırma Otobüs Bileti

Bandırma Seferi Yapan Firmalar
Bandırma Hakkında
Bandırma Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Bandırma otobüs bileti satan firmaları, Bandırma otobüs bilet fiyatları, Bandırma otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


Balıkesir, Bandırma

Sadece Balıkesir´in değil aynı zamanda tüm Güney Marmaranın da en büyük ilçelerinden biri olan Bandırma, tarihsel özellikleri ve lokasyonu itibariyle herkesin dikkatini cezbetmektedir. Balıkesir´in denize kıyısı bulunan Bandırma´ya İstanbul´dan düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Turistik bir ilçe olması hasebiyle nüfusu 150 bine yaklaşmıştır. Bandırma, sanayi sektöründe de çok mühim bir noktada yer almaktadır. Bünyesinde Beko Basketbol Liginde yıllardır başarıyla mücadele eden Banvit´i barındırmaktadır. Bunun yanı sıra ülkemizdeki civcivlerin yaklaşık 4´te 1´i Bandırma´da üretilmektedir. Yalnızca hayvancılık açısından değil aynı zamanda kimya ve sanayi üzerine de Bandırma´da ciddi çalışmalar yürütülmektedir. Bunda, Bandırma Limanıyla dünya arasındaki ulaşım olanaklarının büyük katkısı olmuştur.


Bandırma´ya Nasıl Gidebilirim?

Bandırma, kavşak noktası olarak kabul edilebilir. Nüfusunun artması, ulaşım seçeneklerinin de gelişmesine yol açmıştır. Bandırma limanı ve İstanbul arasında iyi bir ulaşım ağı mevcuttur. Bandırma´ya görüldüğü gibi herhangi bir nokta üzerinden Bandırma otobüs bileti aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabilir.


Bandırma´da Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Varan Turizm

                    Pamukkale Turizm

                    Alaşehir Sarıkız Turizm

                    Balıkesir Uludağ Turizm 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus