Başmakçı Otobüs Bileti

Başmakçı Seferi Yapan Firmalar
Başmakçı Hakkında
Başmakçı Otobüs Bileti Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Afyonkarahisar´ın en güzel yönlerinden olan, Başmakçı otobüs bileti satan firmaları, Başmakçı otobüs bilet fiyatları, Başmakçı otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


Afyonkarahisar´ın Başmakçı İlçesinde Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları


                    Uludağ Turizm

                    Anadolu Turizm

                    Pamukkale Turizm


Afyonkarahisar, Başmakçı

Afyonkarahisar´ın bir ilçesi olan Başmakçı´ya bağlı 13 tane köy, 1 tane belde ve 8 tane de mahalle bulunmaktadır. Geçtğimiz yıllarda Dinar ilçesi şehir yapılmaya çalışılmıştı. Eğer gerçekleşseydi Başmakçı oraya bağlanacaktı ancak bu mümkün olmadığından Afyonkarahisar´ın ilçesi olarak kaldı. Bölge tarihsel kalıntıların yoğun olduğu bir yerdir. Bu bakımdan arkeologlar burayı ´´cennet´´ olarak adlandırmaktadırlar. Milattan önce 4000 yılına kadar dayandırılan pek çok buluntunun Frigya ve Hittit medeniyetlerine ait olduğu düşünülmektedir. Başmakçı Türk tarihinde herhangi bir şekilde düşman işgaline uğramamıştır. Bununla beraber Başmakçı, Çanakkale Savaşı´nda pek çok şehit vermiştir. 1987 yılında ilçe olması uygun görülmüştür. Bunun yanı sıra Başmakçı insanları kooperatife olan düşkünlükleriyle bilinir ve tüm girişimcileri kendi aralarında destekleyerek atılımlar gerçekleştirirler.


Başmakçı´ya Nasıl Ulaşabilirim?

Dinar, Başmakçı´nın kuzey, Dazkırı ise batı komşusudur. Bunun yanı sıra Başakçı´nın Denizli, Burdur ve Isparta gibi şehirlere komşuluğu bulunmaktadır. Bundan dolayı bir güzergâh noktası olarak addedilebilir. Başmakçı otobüs bileti bulmak haliyle kolay bir iştir. Son yıllarda Başmakçı´ya gerek devlet elince gerekse özel firmalar tarafından pek çok yatırım yapılmaktadır. Halkının gelişime açık olması ve girişimciliği desteklemesi Başmakçı´nın en büyük artısıdır.Bundan dolayı Başakçı´nın ilerleyen dönemlerde çok büyük gelişme kaydetmesi beklenmektedir.

 

 

En Çok Tercih Edilen Başmakçı Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus