Beydağ Otobüs Bileti

Beydağ Seferi Yapan Firmalar
Beydağ Hakkında

Beydağ Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

İzmir in en güzel yönlerinden olan, Beydağ otobüs bileti satan firmaları, Beydağ otobüs bilet fiyatları, Beydağ otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


İzmir, Beydağ

Doğuda Nazilli, kuzeyde Kiraz, güneyde Sultanhisar ve batıda Ödemiş ilçeleri ile sınırlanmış olan Beydağ ilçesi, İzmir il merkezine 142 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Küçük Menderes Nehri, Beydağ ilçesinden geçmektedir. Dağların denize dik uzandığı ilçede Akdeniz iklimi egemendir. Yazları sıcak, kışları ise yağışlı ve ılık geçmektedir. Beydağ ilçesindeki tarım arazileri son derece verimlidir. İlçenin ekonomik faaliyetlerinin temelinde tarım ve hayvancılık bulunmaktadır. Özellikle incir, zeytinyağı ve kestane bölgede yetişen en kaliteli ürünlerdir. Toprağın verimli olması, yılda 2 – 3 sefer ürün alınmasını sağlayabilmektedir. İlçede besi ve süt hayvancılığı da yapılmaktadır. Önceleri maden işletmesini içerisinde barındıran Beydağ, buranın kapanmasından sonra ekonomik uğraşlarını farklı yönlere çevirmiştir. İlçede bir adet zincir fabrikası bulunmaktadır. 200 kişiye istihdam sağlayan fabrika, Beydağ için oldukça önemlidir. Kestane bahçeleri ilçenin bilinirliğini artıran önemli unsurlardan bir tanesidir.

Beydağ’da turistik anlamda gezilebilecek yer sayısı kısıtlıdır. Ancak ilçenin büyük bir kısmı yeşilliklerle kaplıdır. Beydağ otobüs bileti alarak ilçenin bu güzelliğini siz de görebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Beydağ Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus