Beykoz Otobüs Bileti

Beykoz Seferi Yapan Firmalar
Beykoz Hakkında

Beykoz Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


İstanbulun en güzel yönlerinden olan, Beykoz otobüs bileti satan firmalarıBeykoz otobüs bilet fiyatları, Beykoz otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.   Beykoz İstanbul


Beykoz Kocaeli Yarımadası’nın batısında yer alan İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. Beykoz Cumhuriyetin ilk dönemlerinden beri sanayi ile gündeme gelen bir ilçedir. Bu yüzden zaman içerisinde fabrikalar çoğalmış ve ilçede yaşayan kesimde genellikle işçikesim olmuştur. Ancak son yıllarda merkezlerin çok kalabalık olması ve ilçenin her geçen gün gelişmesi ile üst gelir seviyesindeki kişilerin de tercih ettiği bir yer olmuştur. İlçenin Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin karışımı olan geçiş tipiklim hüküm sürer. Kışlar yağışlı yazlar ise çok fazla olmamak kaydıyla sıcak geçer. İlçenin doğal bitki örtüsünü fındık, ıhlamur, gürgen gibi ağaçlar oluşturur. İlçenin tarihini inceldiğimizde M.Ö 700’lü yıllara kadar hakkında bilgiye ulaşabiliyoruz. İlçede Kaymakdonduran Çeşmesi, İskender paşa camii, Anadolu Hisarı, Küçüksu Kasrı gibi pek çok tarihi mekânı temin ettiğiniz Beykoz otobüs bileti ile gidip ziyaret edebilirsiniz.Beykoz’a nasıl gidilir?


İlçeye diğer ilçelerden kalan dolmuşlarla, otobüslerle, ayrıca Beykoz – Yeniköy tekneleri ile deniz yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Beykoz Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus