Beylikova Otobüs Bileti

Beylikova Seferi Yapan Firmalar
Beylikova Hakkında

Beylikova Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Beylikova otobüs bileti satan firmalarıBeylikova otobüs bilet fiyatlarıBeylikova otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Beylikova, Eskişehir’in bir ilçesidir. Eskişehir il merkezinin doğusunda yer alan ilçe, bünyesinde bulundurduğu özellikle Beylikova Fen Lisesi ile eğitim konusundaki başarılarıyla kendinden bahsettirir. Nüfusu 6.000 civarında olan Beylikova, küçük bir ilçedir. Porsuk Çayı bu ilçeden geçer. Karasal iklimin egemen olduğu ilçede yağışlar çok az miktardadır. İlçenin eski adı “Beylikahır”dır çünkü bölge Selçuklular döneminden beri at yetiştiriciliği için kullanılmıştır. İlçe halkının genel geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. Ayrıca çeşitli sanayi tesisleri de bulunmaktadır.


Beylikova’ya Nasıl Gidilir?

Beylikova ilçesi, Eskişehir il merkezine yaklaşık olarak 76 kilometre uzaklıkta bulunur. Komşu ilçeleri Alpu, Mihalıççık, Mahmudiye ve Sivrihisar’dır. Buraya gitmek isteyenler Ankara Eskişehir yolunu kullanıp veya Beylikova otobüs bileti satın alıp buraya ulaşabilirler.


Beylikova’da Gezilecek Yerler

Sütü ile meşhur olan ilçede Haziran – Temmuz aylarında süt festivali yapılmaktadır. Dileyen ziyaretçiler gezilerini bu döneme getirip süt festivaline de katılabilirler. Fakat bunun dışında ilçenin çok da turistik bir yer olduğunu söylemek doğru olmaz. 

En Çok Tercih Edilen Beylikova Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus