Beyoğlu Otobüs Bileti

Beyoğlu Seferi Yapan Firmalar
Beyoğlu Hakkında

Beyoğlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Beyoğlu otobüs bileti satan firmalarıBeyoğlu otobüs bilet fiyatlarıBeyoğlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Beyoğlu, Kahramanmaraş ilinin Türkoğlu ilçesine bağlı bir beldedir. 2008 verilerine göre 8.000´in üzerinde insanin yaşadığı Beyoğlu, son yıllarda ekonomik ve sosyal anlamda kazandığı hızlı gelişme ivmesi ile bölgenin dikkat çeken kentlerindendir.

Kahramanmaraş-Adana yolu üzerinde bulunan beldenin, Kahramanmaraş il merkeziyle ulaşımı 35 km´lik bölünmüş (duble) yol ile sağlanmaktadır. Gaziantep-Adana otobanına yaklaşık 8 km uzaklıktadır. Beyoğlu, Kahramanmaraş´ın batı yönünde Karapınar vadisinin tabanına kurulmuş bir beldedir. Beyoğlu yedi mahallesi ile tabandan, orta ve üst bölme kadar 8 kilometrelik uzantıda ki vadi tabanına ve yamaçlarına yayılmıştır. Doğusunda Balık Alanı, kuzeydoğusunda Akçalı, kuzeybatısında Çakıroğlu, Kaledibi, güneyinde Şeker oba Beldesi ile Dedeler Köyü yer alır. Doğal sınırları 210 kilometrekaredir.

Bağ, bahçe ve pınarları ile Beyoğlu essiz doğal güzelliklere sahiptir. Beldede bulunan tarihi su değirmeni, görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Yakin geçmişe kadar tahıl islemek amacıyla aktif olarak kullanılan değirmen, özellikle belde dışından gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir. 

En Çok Tercih Edilen Beyoğlu Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus