Bigadiç Otobüs Bileti

Bigadiç Seferi Yapan Firmalar
Bigadiç Hakkında
Bigadiç Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Bigadiç otobüs bileti satan firmaları, Bigadiç otobüs bilet fiyatları, Bigadiç otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.


Balıkesir, Bigadiç

Zengin bor minerallerine sahip olan Bigadiç, Balıkesir´in en önemli ilçeleri arasında değerlendirilmektedir. Bilindiği üzere dünya genelindeki en büyük bor rezervleri ülkemizde bulunmaktadır. Bu bor rezervlerinin çok önemli bir kısmı ise Bigadiç ve çevresinde yer alıyor. Bunun yanı sıra, Bigadiç´i ünlü kaplıcalarıyla da tanımak mümkün. Tarihin çok eski devirlerinde dahi Bigadiç´te oluşmuş yerleşim yerlerine rastlamak olası. Kavşak güzergâh olarak kabul edilebilecek ilçenin ehemmiyeti bugün bile azalmamıştır. Ayrıca Bigadiç adının mitolojik bir anlamı vardır. Zira şans tanrıçası anlamına gelmektedir. Bu konu çok ihtilaflı olsa da Bigadiç´in ´´suyu bol bulunan yer´´ anlamına geldiği sanılmaktadır.


Bigadiç´e Nasıl Gidebilirim?

Yukarıda da belirttiğmiz gibi Bigadiç, bir geçiş noktası olduğundan ulaşım seçenekleri bir hayli zengindir. Balıkesir şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Bigadiç´e her gün düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Çok sayıdaki bu seferler, ilçenin gelişimine bir hayli katkıda bulunmuştur. Yaklaşık olarak nüfusu 50 bin kişi olan bu ilçeye gitmek için, Bigadiç Otobüs bileti Balıkesir merkezden rahatlıkla alınabilir.

En Çok Tercih Edilen Bigadiç Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus