Eskişehir Kayseri Otobüs Bileti

2 sene Önce
601 kez okundu.
kayseri

Eskişehir- Kayseri Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!
Eskişehir- Kayseri otobüs bileti satan firmaları, Eskişehir Kayseri otobüs bilet fiyatları, Eskişehir Kayseri otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’ den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Eskişehir  Kayseri arası mesafe ortalama 565 km olup, yolculuk süresi yaklaşık olarak 9 saat sürmekte ve güzergah boyunca otobüsler Kırıkkale ve Ankara illerinden geçmektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Elazığ Murat Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Has Bingöl Turizm, Van Gölü Turizm’dir.

Eskişehir  Kayseri otobüs bileti alarak yapacağınız bu yolculuk sizi Eskişehir’in dinamik ruhundan alarak, Kayseri’nin sakin yaşamına götürecektir. Hız kontrolünüzü sağlayarak rahat ve güvenilir bir yolculuk geçireceksinizdir. Tabelaları okuyarak ilerlediğiniz sürece iyi bir müzik eşliğinde keyifle yol alabilirsiniz. Eskişehir’ e veda ettikten sonra ilk durağınız Kanlıpınar beldesi olacaktır. Daha sonra sırasıyla Sivrihisar ve Polatlı ilçelerinden geçeceksiniz. Dilerseniz yol üzerindeki dinlenme tesislerinde mola verebilirsiniz ama Ankara size bu kadar yakınken buna pek ihtiyacınız olmayacaktır. Ankara’nın enerjisiyle sarj olduktan sonra Kırıkkale’ye varmak için yolu devam ettirmelisiniz. İç Anadolu’nun düz ve sakin yollarında rahat ve güvenilir bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Kırıkkale tarihimizde ve şu anda savunma sanayimiz açısından önemli bir kent olarak konumlandığı için, şehre geçiş yaparken sık sık demir çelik fabrikaları ve silah fabrikaları ile karşılaşacaksınız. Ortaköy ve Elmadağ üzerinden Kırıkkale’ye geçişinizi gerçekleştireceksiniz.

Eskişehir  Kayseri otobüs biletiniz ile yolculuğunuzun sonuna geldiğinizde çok farklı ve düzenli bir şehir olan Kayseri’de olacaksınız. Mantı’nın en farklı halini, pastırmanın ve sucuğun en lezzetli halleriyle tanışacağınız bu şehirde Hisarcık’ın yeşil yollarında bir gezinti yapabilir, Kapuzbaşı Şelaleri’nde güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
E-Bültene AbonelikSosyal Medya’da Biz
Copyright 2016 Biletim.com.tr - Her hakkı saklıdır.