İstanbul Kayseri Otobüs Bileti

2 sene Önce
556 kez okundu.
terminal.jpg.710x470_q85_crop

İstanbul – Kayseri Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!
İstanbul – Kayseri otobüs bileti satan firmaları, İstanbul Kayseri otobüs bilet fiyatları, İstanbul Kayseri otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’ den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.

İstanbul – Kayseri arası mesafe yaklaşık olarak 771 km olup, yolculuk süresi ortalama 10 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler İzmit, Bolu, Ankara, Kırıkkale ve Kırşehir illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüsler Metro Turizm, Van Seyahat, Kent Turizm, Adıyaman Gülaras Turizm, Cesur Bingöl Turizm, Kahta Petrol Turizm, Elazığlılar Turizm, Star Diyarbakır Turizm, Elazığ Murat Turizm, Van Gölü Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Has Bingöl Turizm’dir.

İstanbul’dan yola çıktığınızda ilk durağınız tam bir sanayi bölgesi olan Gebze olacaktır. Gebze’den sonra ise İzmit’e uğramanız gerekecektir. Düzce’ye geldiğinizde Bolu’ya yaklaştınız demektir. İklimlerin kesiştiği bu eşsiz şehirde sizi ormanlıklar mükemmel yeşil uyumuyla karşılayacak. Buralarda mola verebilir, Orman Kebabı’nı tadıp üzerine Karadeniz’in en güzel sütlü tatlıları yiyebilirsiniz. Bu moladan sonra hazır olun çünkü sizi zorlu iklimi ve her an çıkabilecek sisli yollarıyla Gerede karşılayacak. Çok dikkatli bir sürüş gerçekleştirmeli ve hız kontrollerinizi sürekli sağlamalısınız. Kızılcahamam ilçesiyle birlikte Ankara yollarına geldiğinizde biraz daha rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. İstanbul  Kayseri otobüs bileti alarak başlayan bu yolculukta artık İç Anadolu’nun huzurlu ve güvenli yollarındasınızdır. Ankara’ya geldiğinizde bir Kızılay simiti ve yanına bir çay alarak Ankara enerjisini ve ciddiyetini hissedebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Ankara’dan çıkıp Kırıkkale’yi geçip Kırşehir’e vardığınızda artık Kayseri topraklarına yaklaştığınızı hissedeceksiniz.

İstanbul  Kayseri otobüs bileti size tüm bu güzellikleri sunmaktadır. Çok keyifli ve farklı bir yolculuk olan bu serüven bittiğinde artık Kayseride’sinizdir. Kayseri hala caddelerinde yürürken görebileceğiniz canlı tarihi, geniş yolları, sucuğu, pastırması ve mantısı ile size bambaşka tatlar sunacaktır.

Bu Yazıyı Paylaş
E-Bültene AbonelikSosyal Medya’da Biz
Copyright 2016 Biletim.com.tr - Her hakkı saklıdır.