Uçak Konforunda Yolculuk Edebileceğiniz Otobüs Tipleri

2 sene Önce
1384 kez okundu.
57dfd9fbcbbf341ec406a072

Tatil mevsimi geldi, yolculuklar da başlıyor. Peki uçakla mı, otobüsle mi yolculuk yapacaksınız? Günümüzde otobüsler eskisi gibi değillerdir. Güvenlik açısından olsun, performans ya da tasarım yönleriyle olsun, oldukça ileri seviyelere ulaşılmış durumdadırlar. Öyle ki bazı otobüslerin rahatlığı uçak konforu ile yarışabilir seviyededir. Konforu ile öne çıkan otobüsleri tercih ederek daha rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Otobüs bileti alırken en rahat edebileceğiniz koltuk numarasını almayı unutmamalısınız.

Mercedes-Travego

Mercedes-Benz, otobüslerini tasarlayıp üretirken mühendislerinin geliştirmiş oldukları yeni nesil motorlarla, daha iyi performans sağlamasını hedeflemektedir. Bunu yaparken de Mercedes, eski modellerine göre daha çevreci ve tasarruflu olmayı başarmaktadır. Tabi işin yolcular açısından en önemli kısmı otobüs bileti alırken konforlu bir otobüs seçmiş olmalarıdır. Özellikle birkaç saatten daha fazla zaman alan uzun yollarda, rahatlığın önemi daha da artmaktadır. Mercedes’in Travego modeliyse bu ihtiyaca yeterince cevap verebilecek niteliktedir. Sahip olduğu ferah iç tasarımıyla ise huzurlu bir yolculuk yapmanızı mümkün hale getirmektedir.

dsc07008

Setra-S 517 HDH

Setra, otobüs şirketlerince fazlaca tercih edilen markalardan birisidir. Setra da yolcularına güvenli bir yol deneyimi sunmak için birçok özelliği bir araya getirmiştir. Setra’nın  bu modeli yolcular için büyük bir bagaj kapasitesi imkanı da sağlamaktadır. İç kısmının dizaynı kadar rahatlığı da son derece dikkat çekmektedir.

autowp-ru_setra_s517_hd_6

Temsa-Maraton

Temsa’nın Maraton’u, şık ve rahat iç tasarımıyla yolculukları daha güzel hale getirmektedir. Kötü ve olumsuz hava şartlarına karşı yol tutuşu sağlayan Maraton, yolcuların güvenliğini es geçmemektedir. İç aydınlatmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran model, uçak konforunda bir otobüs yolculuğu için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

maraton_koltuk_437x437_pxl

Neoplan-Tourliner

Neoplan, müşterilerine güvenli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Elektronik fren sistemi, şerit koruma sistemi gibi özellikleriyle Tourliner’ın güvenilirliğini ispatlamaktadır. İç tasarımına bakacak olursak, büyük camları sayesinde yolculuk boyunca dışarıyı keyifle izleme imkanı vermektedir. Aynı zamanda kollarınızı, bacaklarınızı rahatça hareket ettirebilmeniz için Tourliner geniş iç mekana sahiptir.

2h4fc0p

MAN-Lion’s Coach

MAN, yolcularına çok daha üst düzeyde konfor sağlamak için kişiye göre ayarlanabilen servis setleri sunmaktadır. Geniş kullanım alanı sunan, ergonomik olarak kendini geliştiren Lion’s Coach ile uzun yolculuklar artık çok daha konforlu ve rahat geçecektir.

b_02366

 

 

Bu Yazıyı Paylaş
E-Bültene AbonelikSosyal Medya’da Biz
Copyright 2016 Biletim.com.tr - Her hakkı saklıdır.