Borçka Otobüs Bileti

Borçka Seferi Yapan Firmalar
Borçka Hakkında

Borçka Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Artvin’in en güzel yönlerinden olan, Borçka otobüs bileti satan firmalarıBorçka otobüs bilet fiyatları, Borçka otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Borçka, Artvin


Borçka, Gürcistan ile sınırımızın bir kısmını oluşturan bir Artvin ilçesidir. Komşu ilçeleri Hopa, Şavşat ve Murgul’dur. Bu bölgedeki diğer ilçelere göre Borçka’nın rakımı daha düşüktür. Merkezinden Çoruh nehrinin geçtiği ilçenin nüfusu yaklaşık olarak 27.000’dir ve bu nüfusun çoğu köy nüfusunu oluşturur.

 

Borçka ilçesinin iklimi ılıman ve yağışlıdır. Bu iklime sahip olması onun ormanlarının dünyadaki değerli diğer yağmur ormanları ile kıyaslanabilecek noktada olmasını sağlamaktadır. Fakat bölgede aynı zamanda çay üretiminin de yapılıyor olması bu ormanlar için bir tehdit oluşturmaktadır zira ormanlar kontrolsüzce kesilebilmektedir.

 

Borçka ilçesine ulaşım karayoluyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Borçka otobüs bileti satın alarak hem hızlı hem de konforlu bir ulaşım mümkündür. Bu ilçeye gelip Karadeniz Bölgesi’nin doğasının keşfine çıkabilirsiniz.

 

En Çok Tercih Edilen Borçka Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus