Burdur - Fethiye Otobüs Bileti

Burdur Hakkında

Burdur Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Türkiye’nin en güzel yönlerinden olan, Burdur otobüs bileti satan firmalarıBurdur otobüs bilet fiyatlarıBurdur otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Burdur


İlin tarihi geçmişi incelendiğinde hakkında ulaşılan bilgiler Neolitik çağa kadar inen zengin tarihine ve farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığını öğreniyoruz. Burdur Kültürel Özellikler


Zengin bir tarihi geçmişi olan Burdur, Akdeniz Bölgesi’ndeki Göller Bölgesinde yer almasına rağmen yüksek dağlar ili Akdeniz ikliminden ayırır ve ilde kara iklimi hüküm sürer. Yazları sıcak kışlar ise çok soğuk geçer, kışın yağış fazla olur. Burdur’ da eski çağlardan kalan pek çok tarihi kalıntı bulunur. Ayrıca il de çok sayıda göl ve akarsu da mevcuttur. İl sınırları içerisinde bulunan Salda gölü, Türkiye’deki Maldivler olarak adlandırılır. Satın aldığınız Burdur otobüs bileti ile Salda gölü gibi muhteşem güzelliği keşfedebilir ve yöredeki pek çok tarihi yerleri gezip, Burdur Gölü üzerinde her türlü su sporlarını yapabilirsiniz. Burdur’a nasıl gidilir?


Merkez ve ilçelerindeki doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile her geçen gün bilinirliği artan Burdur’a birçok merkez ilden temin ettiğiniz otobüs bileti ile ulaşabilirsiniz.

 

Fethiye Hakkında

Fethiye Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Fethiye otobüs bileti satan firmaları, Fethiye otobüs bilet fiyatları, Fethiye otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Fethiye İlçesi Hakkında Bilgiler

Fethiye’ye bir kere gidecek olursanız belki de tatil anlayışınız kökten şekil değiştirecektir. Bu yüzden eğer daha önce Fethiye’ye gitmemişseniz bu yaz planlarınızı Fethiye için yaptığınızda kesinlikle pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. Gidecek olursanız da buralara uğramadan asla dönmeyin. İşte size her biri ayrı bir büyüye sahip Fethiye güzellikleri. Fethiye merkez ve çevresinde gezilecek yerler listemiz. 


Fethiye İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

Ölüdeniz’e doğru yola çıktığınızda gözünüz yeşilin en güzel tonlarına dalacak, bu yol hiç bitmesin isteyeceksiniz. Ama yolun sonuna doğru masmavi Ölüdeniz çıkıverdi mi karşınıza, bir an önce denize girmek için kendinizi bile paralayabilirsiniz. Türkiye’nin saklı cennetlerinden birisidir. Ölüdeniz’den tekne ile ulaşabileceğiniz koy, daha önce belki de hiçbir yerde göremediğiniz kadar duru ve güzel bir denize sahip. Şelaleler, renk renk kelebekler, bungalov evler, çadırlar ve sonsuz bir huzur.Kelebekler Vadisi yazımız ile daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Fethiye Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus