Can Diyarbakır Turizm Hakkında

Can Diyarbakir Turizm firması kurulduğu günden  bu yana üstün kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini elinden bırakmayarak çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma kuruluş amacını öncelikle kurulduğu bölge olan Diyarbakır’ın ihitiyaçlarını karşılayacak düzeyde kaliteli hizmet sağlamak, daha sonrasında ise ülke genelinde kaliteli hizmetini en uç noktalara kadar getirebilmek olarak tanımlamıştır. 17 Haziran 2011 yılında kurulan firma bu alanda faaliyet gösteren firmalar arasında oldukça yeni sayılmaktadır. 


Firma kurulduğu yıldan beri bu alanda teknolojik gerekliliklerin ne kadar ön planda olduğunun bilincinde olarak hareket etmektedir. Bu yeniliklerin ve hizmetlerin aksamadan son derece hızlı şekilde  yolcularına ulaşması için son derece hızlı çalışmaya devam etmektedir. Bu sektörde yer alan rakipleri arasında yer alan ve hatta onlara üstünlük sağlamak niyetinde olan firma bunun için tüm teknolojik gelişmeleri 18 araçlık araç filosuna uygulamakta ve araç sayısını zaman kaybetmeden arttırmayı düşünmektedir. 

 


Kurumsal, çağdaş ve yenilikçi hizmetlere yolculuk keyfini arttırmak. Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmak. Haksız kazanç ve rekabetten uzak durmak. Ticari kazançtan ziyade yolcu memnuniyetini ön planda tutmak. Günümüz teknolojisini en etkim biçimde yolcularının hizmetine sunmak şekilnde çelışma prensibleri berlieleyen firma bu konudaki katı tutumunu bozmadan çalışma yaşamına devam etmektedir. Günümüz dünyasında müşteri için ulaşılabilir olmanın oldukça önemli olduğunun farkında olan firma 0850 433 00 21 nolu Can Diyarbakır Turizm telefon numarası hizmet sunmaktadır. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus