Çarşamba Otobüs Bileti

Çarşamba Seferi Yapan Firmalar
Çarşamba Hakkında
Çarşamba Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Samsun’un en güzel ilçelerinden biri olan, Çarşamba otobüs bileti satan firmaları, Çarşamba otobüs bilet fiyatları, Çarşamba otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Samsun, Çarşamba                                

Samsun´a 36 km uzaklık yer alan Çarşamba, Yeşilırmak´ın Çarşamba Ovası´na çıktığı yer civarında, Yeşilırmak’ın iki yakasında kurulmuş olan ilçedir. MÖ 4000´lerden itibaren bir yerleşim alanı olup Hitit-Frig hükmünde kalmıştır. Çarşamba Ovası sebebiyle ilçe tarıma çok elverişlidir. İlçede buğday, şeker pancarı, arpa, çeltik, fasulye, nohut, ayçiçeği, şeftali, fındık ve elma başta olmak üzere birçok ürün yetiştirilir. Hiç ulaşım sorunu olmayan Çarşamba’ya Samsun’dan demiryolu ile ve Çarşamba otobüs bileti ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 


Çarşamba Gezilecek Yerler   

Bu tarihi ve yemyeşil ilçeye en uygun Çarşamba otobüs bileti ile hemen yola çıkıp, tarihi güzelliklerinin tadını varmalısınız. Mutlaka gezmeniz gereken yerleri aşağıda listeledik;

-          Tarihi Çarşamba Köprüsü

-          Göğceli Camii

-          Adapark

-          Anıt Çınar Ağacı

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus