Cesur Bingöl Turizm Hakkında

Güvenli, konforlu, ekonomik ve standart hizmetler üreten, kalite sistemini sürekli iyileştiren Cesur Bingöl Turizm, hizmetini tutkuya dönüştürmeyi ilke edinen bir firma olarak dikkat çekiyor. Hizmeti her şeyin önüne koyan Cesur Bingöl Turizm, misafir odaklı hareket ediyor. Misafirlerin değişen ihtiyaçlarına zamanında ve en uygun çözümü bularak kaliteli ve güvenli bir hizmet sunan firma, misafir memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştiriyor. Güvenli bir yolculuk için gereken tüm tedbirleri alan firma, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkartmayı hedefliyor.

Şirketin araç filosu genel itibariyle Mercedes Travego 15 SHD’lerden oluşuyor. Araçların tümünde inernet bağlantısı, koltuk ekranlarında interaktif medya ve uydu yayını, genel radyo ve müzik yayını bulunuyor. Bunun yanı sıra misafirler yolculukları boyunca cep telefonlarıyla serbest bir şekilde konuşabiliyorlar. Otobüslerin içerisinde bulunan 220 V fiş ile de yolcular dizüstü bilgisayarlarını ya da cep telefonlarını şarj edebiliyorlar. ABS, ASR, EBS (Elektronik Fren Sistemi), BAS (Fren Destek Sistemi), ESP (Elektronik Stabilite Programı) standart olarak bulunan Mercedes Travego’lar, güçlü ve dayanıklı motoru, teknolojinin en son olanaklarını kullanan güvenlikli sistemleri ve Mercedes kalitesiyle sınıfında en çok tercih edilen araçlar olarak dikkat çekiyor.

Doğal zenginliği ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelebilecek Bingöl, tarih boyunca pek çok kavimler tarafından otlak ve yayla olarak kullanıldığından, önemli tarihi eserlere sahip değildir. Kültürel zenginliği çok olmasa da doğasının zenginliği ve güzelliği Bingöl’ü görmek için yeterlidir. Özellikle Yüzen Ada’sı mutlaka görülmeye değerdir. Siz de Bingöl’ün bu güzelliklerini keşfetmek isterseniz Otobüs Bileti satın alabilirsiniz.

Cesur Bingöl Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilir, sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz. Cesur Bingöl Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.biletim.com.tr üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus