Çiftlikköy Otobüs Bileti

Çiftlikköy Seferi Yapan Firmalar
Çiftlikköy Hakkında

Çiftlikköy Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Yalova’nın en güzel yönlerinden olan, Çiftlikköy otobüs bileti satan firmalarıÇiftlikköy otobüs bilet fiyatlarıÇiftlikköy otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Çiftlikköy Yalova


İlçeni tarihi araştırıldığında ilk dönemlerde isminin Pylai olduğunu ve Helenistik Çağ’dan Bizans Çağı’na kadar pek çok medeniyetin izleri bulunmuştur. İlçe Yalova merkeze sadece 5 km uzaklıkta olduğu için ilin en işlek ve hareketli yerlerinden biridir. İlçede yazlar sıcak kışlar ise yağışlı geçer. Sitemizden satın aldığınız Çiftlikköy otobüs bileti ile ilçede  halen korunmakta olan Atatürk’ün  bir dönem gelip dinlendiği kahve içtiği evi ziyaret edebilir, deniz kenarı boyunca muhteşem doğal güzelliği ile sergilenen bir çok kafeyi keşfedebilir, sahil yolu ve Halk Plajına gidip denizin tadını çıkarabilir, ilçedeki piknik ve mesire alanlarında yeşilin bütün tonlarını görüp piknik yapabilir, yol kenarında bulunan büyük markaların alış – veriş merkezlerini gezebilir ve doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Çiftlikköy’e nasıl gidilir?

 

İlçe Yalova’ya sadece 5 km uzaklıkta olduğu için ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. İlçeye Yalova’dan kalkan minibüsler ya da diğer ilçe ve köylerden kalkan minibüsler ile ulaşabilirsiniz.

                           

En Çok Tercih Edilen Çiftlikköy Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus