Çınarcık Otobüs Bileti

Çınarcık Seferi Yapan Firmalar
Çınarcık Hakkında

Çınarcık  Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!


Yalova’nın en güzel yönlerinden olan, Çınarcık otobüs bileti satan firmalarıÇınarcık otobüs bilet fiyatlarıÇınarcık  otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Çınarcık Yalova


Yalova’nın güzel ve şirin ilçesi Çınarcık doğusunda Termal, güneyinde Bursa ve Armutlu kuzey ve batısında Marmara denizi ile çevrili muhteşem doğal güzellikleri ile ziyaret edenleri mest eden bir ilçedir. İlçe 30 metre rakım, yüzölçümü 174 km2 ve 13000 civarı olan nüfus sayısı ile sakin ve tatil dönemlerini geçirmek için ideal yerlerden biridir. İlçe Paşa Limanı Burnu, Dikilitaş Burnu, Kalem Burnu, Engerek Koyu, Osman Uçuğu Koyu gibi doğal güzellikleri ile oldukça yoğun ilgi altındadır. Delmece yaylası dağ turizmi açısından oldukça önem taşırken Esenköy Beldesi ile doğal güzellikleri pek turist ziyaretçi olmaktadır bu yüzden ilçe ekonomisi genellikle turizme dayalıdır. Sitemizden temin ettiğiniz Çınarcık otobüs bileti ile Altın Çınar Festivali’ne katılabilir ve ilçenin doğal güzelliklerini keşfederek hem ilçe ekonomisine katkıda bulunabilir hem de muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. İlçe tarihi incelendiğinde bulunan tarihi eserler geçmişinin Bizans döneminde kadar indiği bilgisini veriyor. Çınarcık’a nasıl gidilir?

 

Yalova’ya sadece 17 km uzaklıkta olan bu ilçeye düzenlenen minibüs seferleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilçe deniz yolu ile ulaşım da mevcuttur.

                           

En Çok Tercih Edilen Çınarcık Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus