Çobanlar Otobüs Bileti

Çobanlar Seferi Yapan Firmalar
Çobanlar Hakkında
Çobanlar Otobüs Bileti Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Afyonkarahisar´ın en güzel yönlerinden olan, Çobanlar otobüs bileti satan firmaları, Çobanlar otobüs bilet fiyatları, Çobanlar otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Afyonkarahisar Çobanlar´da Faaliyet Yürüten Otobüs Firmaları

                    Anadolu Turizm

                    Balıkesir Uludağ

Anadolu Turizm, Afyon ve çevre illerine seferler düzenlerken; Balıkesir Uludağ ise İzmir yöresindeki ilçeler arasında seferler düzenlemektedir. 


Afyonkarahisar, Çobanlar

Afyonkarahisar´ın bir ilçesi olan Çobanlar´ın tarihi İsa´dan önce 3000 yılına kadar dayanmaktadır. Birçok antik şehrin yer aldığı bölgede geçtiğimiz yıllarda Anabura Antik kentine dâir buluntular çıkarılmıştır. Bunun yanı sıra an itibariyle Afyonkarahisar Arkeoloji Müzesinde sergilenen büyük Artemis heykeli de Çobanlar´dan çıkarılmıştır. İlçede dikkat çeken bir başka nokta ise Osmanlı mimarisi üslubuyla yapılan evlerdir. 


Çobanlar İlçesine Nasıl Gidebilirim?

Çobanlar, Afyonkarahisar şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıktadır. Herhangi bir Çobanlar otobüs bileti almak yerine doğrudan Afyonkarahisar´a da gelerek Çobanlar´a yarım saatte bir düzenlenen otobüs seferleriyle gidebilirsiniz. Komşuları olan İscehisar ve Bayat ilçelerinin ulaşım ağlarının merkezinde bulunmasından dolayı Çobanlar´a ulaşmakta sıkıntı çekilmemektedir. Bölgede spor faaliyetlerinin sürdürülmekte olduğu 3 aktif futbol sahası vardır. Bunun yerine sağlık açısından da bir hayli gelişmiş olup merkezinde 2 tane sağlık ocağı bulunmaktadır. Çobanlar´a bağlı 3 tane köy ve 16 tane de mahalle bulunmaktadır. 


Patpat Atölyeleri

Nüfusu 15.000´e yaklaşan Çobanlar´da patpat adı verilen arazi araçlarının üretimi yapılmaktadır. Çobanlar halkı misafirperverliğiyle ünlüdür. Kapılarını sonuna kadar yerli ve yabancı turistler için açmışlardır. Yolunuz Afyon´a düşerse Çobanlar´ı ziyaret etmenizi hepinize öneririz.

En Çok Tercih Edilen Çobanlar Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus