Çorlu Otobüs Bileti

Çorlu Seferi Yapan Firmalar
Çorlu Hakkında

Çorlu Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tekirdağ’ın en güzel yönlerinden olan, Çorlu otobüs bileti satan firmaları, Çorlu otobüs bilet fiyatları, Çorlu otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Tekirdağ, Çorlu

Tekirdağ’ın en büyük ilçesidir. Aynı zamanda Marmara Bölgesinin İstanbul’dan sonra en büyük ikinci yerleşim merkezi konumundadır. İlçede sanayi oldukça gelişmiştir. Açılan fabrikalarla birlikte ilçeye yoğun bir göç yaşanmıştır. Bu göçün büyük kısmını gençlerin oluşturması ilçeye daha fazla canlılık kazandırmıştır. Bölgede çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca ilçede konaklama sorunu da yaşanmamaktadır.

Kozmopolit bir yapısı olan bu ilçede aynı zamanda yerel halk hala gelenek ve göreneklerini yaşatmaya devam etmektedir. İlçe merkezindeki mahalleler dahil her yerde bu kültürün yaşandığını görebilirsiniz. Önceki dönemlerde göçmen nüfusun çoğunlukta olduğu bu ilçe sürekli büyüyüp gelişmesinden dolayı yerel halkın dışarı gitmesine engel olmuştur. Bu da hem dışarıdan göçle gelen insanların kültürleri ile yerel halkın kültürünün karışmasına neden olmuştur. Sürekli beraber yaşayan ve çalışan bu halklar arasında herhangi bir sorun yoktur. 


Çorlu’da Gezilecek Yerler

·         Süleymaniye Camii: Cami, ilçe merkezinin meydanında bulunmaktadır. Cami Sultan Süleyman adına yaptırılmıştır.

Marmara’nın en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Çorlu’yu görmek için Çorlu otobüs bileti almanız yeterli.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus