Dalaman Otobüs Bileti

Dalaman Seferi Yapan Firmalar
Dalaman Hakkında

Dalaman Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Dalaman otobüs bileti satan firmaları, Dalaman otobüs bilet fiyatları, Dalaman otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Dalaman İlçesi Hakkında Bilgiler

Her koyda ayrı bir manzaranın saklı olduğu, doğal güzellikleriyle her daim adından söz ettiren, binlerce yıllık antik kentlerin gizlenmiş olduğu yapılarla kendine hayran bırakan Dalaman, tatiliniz için mükemmel bir adres. Her mevsim başka bir aktiviteyle süslenen Dalaman’da gezilecek yerler neresi diye düşünmeyin. Doya doya bir tatil geçirmeniz, her dakikanın hakkını vermeniz için işte Dalaman’da görülmesi gereken yerler. 


Dalaman İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

Telmessos Antik Kenti bunların başında gelir. Dalaman’ın en popüler ziyaret noktalarından biri olan Telmessos’un ünü nereden geliyor dersiniz? Birincisi, mitolojide oldukça önemli bir yere sahip çünkü ismini Yunan Tanrısı Apollon’un oğlu Telmessos’tan alıyor. Bunun yanında önemli kaya mezarlarına ev sahipliği yapan Telmessos, M.Ö. 3000’li yıllardan günümüze kadar uzanan bir tarihe sahne olarak pek zengin bir kültürel çeşitlilik sunuyor. Hermepias’ın oğlu olan Kral Amyntasın’ın kaya mezarının da bu antik kentte yer aldığını ayrıca belirtelim.

Dalaman’ın en meşhur plajları arasında olan Sarıgerme Plajı’nı daha görür görmez içiniz ısınacak çünkü kelimenin tam anlamıyla “enine boyuna” oldukça geniş olan bu plaj, kıyıda uzayıp giden manzarasıyla hemen etkisi altına alır. Her yıl yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Sarıgerme Plajı, masmavi denizi ve göz alıcı doğasıyla kesinlikle görmeniz gereken bir nokta. Dalaman Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus