Datça Otobüs Bileti

Datça Seferi Yapan Firmalar
Datça Hakkında

Datça Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Muğla’nın en güzel yönlerinden olan, Datça otobüs bileti satan firmaları, Datça otobüs bilet fiyatları, Datça otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Datça İlçesi Hakkında Bilgiler

Datça’ya gelen kişiler çoğunlukla denizden yararlanmak amacıyla gelirler, bu arada denizden kalan zamanlarında Datça’nın ilginç yerlerini gezmek isterler. Günübirlik turlarla denize girmek, gezmek, görmek amacıyla gelenler de oluyor. Datça’ya tatile gelenlerin bir çoğu sahillerdeki lokantalarda romantik bir gece geçirmek isterler, yine birçok kişi akşam yemekten  sonra Limana inerek çay bahçelerinde, cafe ve barlarda otururlar, bir kısmı sahil boyunca uzanan gezi yollarında yürürler. Eğlenmek isteyenler çoğu liman çevresinde yer alan eğlence mekanlarında tatilin tadını çıkarırlar. Datça’da görülecek yerler pek çok ama sınırlı tatil süresinde tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz açısından bu sayfayı yaptım. 


Datça İlçesinde Gezilmesi Gereken Yerler

Taşlık Plajına doğru devam ederseniz Datça Yerel Tarih Derneğinin ve Datça Belediyesinin çalışmaları sonucu ortaya çıkan Ilıca Su Değirmenini ve evini göreceksiniz. Değirmen kısmındaki aygıtlar çalışır vaziyete getirilmişti ama değirmen evi turistik bir işletme olarak 2016 sezonunda çalışmaya başladı. Değirmen Evinin hemen yanında göletten akan bu su Datça’ya gelenlerin ilgisini çekiyor. Tatilciler Taşlık plajında yüzdükten sonra bu suyun altında hem duş alıyorlar hem de doğal yoldan masaj yaptırıyorlar. Datça Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus