Doğu Karadeniz Turizm Hakkında

Doğu Karadeniz Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.biletim.com.tr üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1968 yılında Selahattin Kumburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulan Karadeniz Ekspres, bir yandan pek çok kişiye imkân sağlarken, bir yandan da bölgede markalaşarak, günümüzde misafiri için var olan bir şirket imajı kazandı. Günümüz yeniliklerinden ve ihtiyaçlarından geri durmayan Doğu Ekspres, çağımızın teknolojik şartlarına da ayak uydurarak, sektörde güçlü adımlarla ilerliyor. Gün geçtikçe araç filosunu zenginleştiren ve hizmet kalitesini arttıran Doğu Ekspres, Karadeniz Bölgesi’nin diğer bölgelerimize ve illerimize ulaşımının sorumluluğunu üstleniyor. Bunun yanı sıra Karadeniz Ekspres, hizmet verdiği her ilde, ilçelere ve semtlere ulaşımda geniş bir servis ağına da sahip.

Doğu Karadeniz Ekspres’in hedefinde, çalışanı ve hizmetiyle kaliteyi arttırmak yer alıyor. En üstün kaliteyi sunmak için öncelikle yerel sonra tüm yurt içinde güvenli ve avantajlı hizmet atakları gerçekleştiren Doğu Karadeniz Ekspres, kalitesi, misafirine duyduğu saygı ve ailesi olarak gördüğü çalışan kadrosuyla emin adımlarla ilerliyor.

Misafirlerine ve çalışanlarına karşı hiçbir ayrım gözetmeksizin yaklaşan Doğu Ekspres, daha verimli hizmet verebilmek için çağın tüm teknolojik olanaklarından yararlanıyor ve misaifirlerin beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor. 

Özverili ve sorumluluktan asla kaçmayan Karadeniz Ekspres, rahatlık ve güven bakımından en iyi hizmeti vermek, bu sayede misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen bir firma. Sahip olduğu kalite politikasını ancak eğitimle kazanılabileceğinin ve elinde tutabileceğinin bilincinde olan firma, verdiği eğitimlerle çalışanlarının donanımını arttırarak, takım ruhu ve verimlilik ile hizmet politikasını üst seviyelere çıkarıyor. Son zamanlarda yaptğı atılımlarla şirket, Man Fortuna Supreme, Neoplan Tourliner gibi yüksek kaliteli araçları filosuna katmış bulunmakta.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus