Doğuş Iğdır Turizm Hakkında
Doğuş Iğdır Turizm, çalışma yaşamına başladığından bu yana her zaman müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet anlayışını ilkelerinden ödün vermeden yoluna devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana daima gelişme eğilimine yatkın davranmayı ilke olarak benimseyerek, insanların beklediklerini sekteye uğratmadan sağlamak amacı ile hizmet anlayışından ödün vermeden gelişmeyi sürdürmeyi başarmıştır. 

Yer aldığı sektörün zorluklarının farkında olarak, çevresine ve kendine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek için her geçen gün seferlerini, güler yüzlü personel kadrosunu, teknik donanımlı yapılanmasını her geçen gün arttıran ve geliştiren bir firmadır. 

Doğuş Iğdır Turizm otobüs firması bugün, ülkenin farklı noktalarına ulaşım sağlayan bir kuruluştur. Zaman içerisinde bir yolcu taşımacılığı firması için sefer sayısının öneminin bilincinde olan firma gün geçtikçe sefer sayılarını arttırmaya devam etmektedir.   


Firma kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektörünün zorluklarının farkında olarak, her geçen gün değişen dünyanın yeniliklerini müşterilerimize zamanında taşımak… Güven ve hizmeti aynı ortamda buluşturarak, ulusal çapta ilerleyiş sağlamadan önce müşteri memnuniyetini had safhada tutarak, sağlam ve kendinden emin adım adımlar atmak. İnsanların zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak zamanında ve titiz çalışmak… Gelişimin asla durmayacağının bilincinde olarak, önce insan prensibini benimseyerek yükselen değerlere uygun ekip ve ekipman sağlamak.” İlkelerini benimsemiştir. 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus