Dursunbey Otobüs Bileti

Dursunbey Seferi Yapan Firmalar
Dursunbey Hakkında
Dursunbey Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Balıkesir’in en güzel yönlerinden olan, Dursunbey otobüs bileti satan firmaları, Dursunbey otobüs bilet fiyatları, Dursunbey otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Balıkesir, Dursunbey

İlginçtir ki Dursunbey ilçesi daha çok Avrupa ülkelerinde tanınır. Bunun temel sebebi ise bütün dünyada meşhur olan kaliteli çam ağaçlarıdır. Uygun rakım ve iklim özellikleri sebebiyle çam yetiştiriciliği Dursunbey´de pek çok kişi tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra demiryoluna da sahip olan Dursunbey´de, ahali aynı zamanda hayvancılıkla da para kazanabilmektedir. İlçe geçmişten günümüze kadar her zaman için kilit bir nokta olmayı başarabilmiştir. Günümüzde nası çamcılıkla meşhursa eski zamanlarda da para basma yeri, yani darphane olarak meşhurdu. Bilhassa Romalılar Dursunbey´i darphane olarak kullanıyorlar; onun güvenliği için yoğun çaba sarfediyorlardı. Tabii, Dursunbey´in böylesine önemli bir ciddi iş için tercih edilmesinde çok güvenli bir noktada konuçlanmış olmasının katkısı da büyük. Bu güzellikleri görmek istiyorsanız Dursunbey otobüs bileti alarak çamların ve tarihin keyfini sürebilirsiniz. 


Dursunbey´e Nasıl Gidebilirim?

Bursa ve Kütahya´ya yakın olan Dursunbey, Tavşanlı´yla komşudur. Bu nedenle ulaşım olanakları fazladır. Dursunbey´e gitmek isteyenlerin önünde pek çok seçenek sıralanmaktadır. 


Dursunbey´de Faaliyet Gösteren Otobüs Firmaları

                    Pamukkale Turizm

                    Balıkesir Uludağ Turizm

                    Metro Turizm

                    Varan Turizm

 

En Çok Tercih Edilen Dursunbey Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus