Eğirdir Otobüs Bileti

Eğirdir Seferi Yapan Firmalar
Eğirdir Hakkında

Eğirdir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Isparta’nın en güzel yönlerinden olan, Eğirdir otobüs bileti satan firmaları, Eğirdir otobüs bilet fiyatları, Eğirdir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Isparta Eğirdir

Isparta şehrinin, hatta Göller yöresinin turizm merkezidir. Gerek tarihi zenginlikler gerekse doğa zenginlikleri açısından büyük bir güce sahiptir. Eğirdir Gölü nün ve bölgenin doğal güzellikleri her yıl artan sayıda yerli ve yabancı turisti ilçeye getirmektedir. Sürekli gelişme kaydeden turistik tesisler ve ev pansiyonculuğu ilçeye gelen turistleri ağırlayacak imkâna sahiptir. Eğirdir İlçesi eğlence ve dinlenme turizmi dışında bir önemli sağlık turizm merkezi olan Kemik Hastalıkları Hastanesine sahiptir. Kemik Hastalıkları Hastanesi ülkemizde alanında ün salmış olup, yurdun her köşesinden tedavi maksatlı hastalar ve refakatçileri gelmektedir. 
Ayrıca Eğirdir ilçesi Davraz Kayak Merkezi’ne 23 kilometre uzaklıkta. Bu yüzden göl ve dağ turizmini bir arada yapmak isteyenler için de iyi bir olanak. Türkiye’de uluslararası öneme sahip 135 sulak alandan biri olan Eğirdir Gölü, tahribata uğramamış ve henüz temiz kalabilmiş, Eğirdir, 517 kilometrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük ikinci tatlı su gölü. Kuzeydeki küçük kısmı Hoyran, güneydeki bölümü ise Eğirdir olarak anılıyor. İki bölüm Hoyran Boğazı’yla birbirine bağlanıyor. Eğirdir Otobüs Bileti alarak en kısa zamanda ziyaret etmenizi öneririz.

En Çok Tercih Edilen Eğirdir Rotaları

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus