Elazığ Hazar Turizm Hakkında

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti ararken zorlanıyor musunuz? biletim.com.tr’de dilediğiniz zaman size uygun tarih için online otobüs bileti satın almak çok kolay. Yalnızca iki tık ile hızlı ve kolay bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz aracılığı ile otobüslerin araç özelliklerini görerek, firma ile yolculuk yapmış kişilerin yorumlarını ve puanlamalarını inceleyebilirsiniz.


Sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile otobüs seferlerini listeleyerek kolaylıkla aradığınız otobüs biletini bulabilirsiniz. biletim.com.tr’nin size sağladığı otobüs bileti kampanyaları ile en ucuz otobüs biletlerine sahip olabilirsiniz. İndirimli otobüs biletleri için sitemizin güncel yeniliklerini takip etmeyi ihmal etmeyin. İstanbul’dan Elazığ’a veya Elazığ’dan İstanbul’a her gün karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Böylece dilediğiniz an Esenler veya Harem otogarından bu firma aracılığıyla Elazığ’a yolculuk yapabilirsiniz. 


Yolcu memnuniyetini misyon edinen firma, 1967 yılında kurulmuş ve bugüne kadar sektörde ki yerini koruyarak ilerlemiş. Firma her gün düzenli olarak İstanbul, Amasya, Ordu,   Diyarbakır, BursaBalıkesirAntalyaİzmir ve Elazığ başta olmak üzere yaklaşık 50 ile otobüs seferi yapıyor. Müşterilerin tarafsız şekilde yaptıkları yorumlardan da anlaşılacağı üzere “Çok İyi” puanlamasını almış nadir firmalardan birisidir. Sizlerde bu firma hakkında görüş, öneri veya şikayet bildirmek istiyorsanız bu sayfanın en alt kısmından yorumunuzu yapabilirsiniz.


Firma otobüslerinin özelliklerine bakacak olursak, araçlarda açık büfe ikram servisi, koltuk arkası ekran, kişiye özel kulaklık, uydu yayını, kablosuz internet, müzik ve oyun gibi imkanlarıyla keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmeniz sağlanıyor. Filosunda Travego, Neoplan, Man ve Setra marka otobüsler yer almaktadır. Mavi Kent, STR, Veli Oğlu, Asel dinlenme tesisleri, şirketin kendi tesisleridir. Ayrıca Firma, Taşıt, Güzergah ve Yetki belgelerini de açık yüreklilikle kendi web siteleri üzerinden paylaşmış ve şeffaf bir yapıda olduklarını gözler önüne sermektedir.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus