Erbaa Otobüs Bileti

Erbaa Seferi Yapan Firmalar
Erbaa Hakkında

Erbaa Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Tokat’ın en güzel yönlerinden olan, Erbaa otobüs bileti satan firmaları, Erbaa otobüs bilet fiyatları, Erbaa otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Tokat, Erbaa

Tokat’ın en büyük ilçesi olan Erbaa,  bölgede sanayinin de büyük gelişimi ile birlikte yoğun göç alan bir ilçe konumuna gelmiştir. İlçenin temel ekonomisi tarım ve hayvancılıktır. Gelişmiş bir ilçe olması sebebiyle ticaret de büyük önem kazanmıştır. İklim tipinin elverişli olması nedeniyle bölgede çok çeşitli tarım ürünleri yetişmektedir. Bunlardan bazıları, çilek, ceviz, erik, incir, fındık, ayva, elma ve armuttur.

İlçede Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne bağlı dört tane meslek yüksekokulu bulunmaktadır. Bu ilçeye canlılık getirmiş, yeni kafe ve restoranların açılmasına olanak sağlamıştır. Ayrıca ilçede konaklama sorunu da yaşanmamaktadır. 


Erbaa’da Gezilecek Yerler

·         Horoztepe: Yapılan kazı çalışmalarında elde edilen bulgular, bölgenin MÖ 4000 yıllarında yerleşim yeri olarak kullanıldığını göstermiştir.  Bölgeden çıkanlar Tokat’taki müzelerde sergilenmektedir.  Bu tarihsel yeri Erbaa otobüs bileti alarak yerinde görmenizi öneririz.

·         Şahin Tepesi:  İlçenin yüksek bir yerinde bulunun bu tepe, hem ilçeyi yukarıdan görüp manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir noktada bulunuyor hem de bölgede bulunan dinlenme alanlarıyla güzel bir gün geçirmenizi sağlıyor.

 

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus