Erektaş Seyahat Hakkında

Konforlu bir yolculuk mu geçirmek istiyorsunuz? Erektaş Turizm otobüs biletini tereddüt etmeden alabilirsiniz. biletim.com.tr size Erektaş Turizm online otobüs bileti satın almak için gerekli tüm kolaylıkları sağlıyor. Firma ve otobüs biletleri ilgili tüm bilgilere sitemiz aracılığı ile ulaşabilir, otobüs sefer saatlerini inceleyebilirsiniz.

Tokat Erbaa merkezli olan turizm şirketi 1987 yılında Ömer Yaşar Baç tarafından kurulmuştur. Erektaş Turizm otobüs bileti almaya karar verdiyseniz şanslısınız demektir. Sürekli yenilenen araç filosu ve gelişen hizmet anlayışıyla firma günümüzde İstanbul, Ankara, Tokat, Sivas başta olmak üzere bazı illerde de seferler gerçekleştiriyor.

Son model Mercedes otobüslerle gerçekleşen seyahatlerde siz de, sevdikleriniz de kendinizi güvenli ve konforlu bir yolculuk yaparken bulacaksınız. Erektaş Turizm online otobüs biletini alarak yolculuktaki yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Son teknolojik donanıma sahip otobüslerde internet bağlantısı, koltuk arkası televizyon ve sessiz bir şekilde cep telefonu kullanabilme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca firmanın tüm otobüslerinde wc imkanı da sunulmaktadır.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus