Es Turizm Hakkında

Kurulduğu günden bu yana en konforlu hizmeti sağlayan Es Turizm ile seyahat etme ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız otobüs bileti satın almak için firma şubesine ya da otogara gitmenize gerek yok. biletim.com.tr ile hızlı ve pratik bir şekilde online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz.

Firma, Ankara, İstanbul, İzmir, Alanya, Kocaeli ve Kırıkkale lokasyonlarına sürekli olarak sefer düzenliyor. Şirketin otobüs bileti fiyatları 55-60 TL arası değişiklik gösteriyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet vermeyi hedefleyen firma, gelişen teknolojiye ayak uydurarak ilerliyor. Konuklarının beklentilerini karşılamayı misyon edinen firma, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Turizm şirketi, MERCEDES 403, FORTUNA 46, TRAVEGO 46, TRAVEGO 54, O403 (47), FORTUNA 47, MAN S 2000 ve 54 MEGAMAN S2000 araçlarından oluşan filosu ile hizmet veriyor. Firma, bölgenin en çok tercih edilen otobüs firması olmakla beraber güvenilirliği ile de öne çıkıyor. Keyifli ve konforlu bir seyahat geçirmeniz için birçok imkan sunan firma, servis imkanı ile otogardan merkeze, merkezden otogara ulaşımınızı sağlıyor.

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus