Eskişehir - Gölcük Otobüs Bileti

Eskişehir Hakkında

Eskişehir Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Eskişehir’in en güzel yönlerinden olan, Eskişehir otobüs bileti satan firmalarıEskişehir otobüs bilet fiyatlarıEskişehir otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan ve Türkiye’nin  en kalabalık yirmi beşinci şehri olan bir yerdir. Bünyesinde bulunan Osmangazi ve Anadolu Üniversiteleri ile aynı zamanda bir öğrenci kenti olan Eskişehir’in ortasından Porsuk Çayı geçmektedir. Yalnızca Eskişehir’de bulunan ve bu sebeple Eskişehir taşı olarak da bilinen işlenebilir lületaşı; Met helvası, Nuga helvası, Kalabak suyu, balaban kebabı gibi Eskişehir’e özgü yemekleri burayı özel kılan değerlerden yalnızca küçük bir kısmıdır. Eskişehir, kültür ve sanata verdiği önemle de bilinmekte olan bir şehirdir. İki adet senfoni orkestrası bulunan kentte, her yıl Uluslararası Eskişehir Festivali düzenlenmektedir. 


Eskişehir’e Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin merkezi ve düzlük bir yerinde bulunan Eskişehir’e gitmek hem otobüsle hem de trenle oldukça rahattır. Daha hızlı ve konforlu gitmek isteyenlerin tercihi olabilecek otobüs için düzenli olarak bulunan seferlerden Eskişehir otobüs bileti satın almak bu konforu yakalamak için yeterli olacaktır. 


Eskişehir’de Gezilecek Yerler

Eskişehir’e geldiğinizde Odunpazarı semtine uğramanız ve buradaki tarihi ve turistik yerleri gezmeniz tavsiye edilir. Ayrıca şehrin parklarından Sazova Parkı, Şelale Park ve Kentpark da gezip görebileceğiniz yerlerdendir. 

Gölcük Hakkında

Gölcük Otobüs Biletini Hemen Alabilirsiniz!

Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden biri olan, Gölcük otobüs bileti satan firmaları, Gölcük otobüs bilet fiyatları, Gölcük otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.biletim.com.tr’den öğrenebilir ve online otobüs biletinizi biletim güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. 


Kocaeli, Gölcük

Eski Roma dönemine kadar ulaşan tarihi ile Kocaeli’ne 88 km mesafede olan Gölcük Samanlı Dağ’ı eteğindeki yeşilin ve mavinin buluşma yeri olarak bilinmektedir. İstanbul ve Ankara’ya yakın olmasının yanı sıra her ilden kolaylık Gölcük otobüs bileti ile ulaşılmaktadır. Yarımca kirazı, Değirmendere fındığı ilçenin en ünlü ürünlerindendir. “Yazlık” Beldesine ait Kadırga Mesire alanı, Kavaklı-Değirmendere-Halıdere-Ulaşlı Sahil Şeridi ve Sosyal Tesisleri de ilçenin güzelliklerindendir. 


Gölcük Gezilecek Yerler   

Bir hafta sonu kaçamağı ile bu ilçeye Gölcük otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Gölcük’te mutlaka görmeniz gereken yerler ise;

-          Sultan Baba Türbesi

-          Çınarlık Meydanı

-          Kadırga Mesire Alanı

-          Gölcük Deniz Müzesi

-          Yarhisar Gemi Müzesi

Yolculuğa biletim’le başla, en uygun fiyatı kaçırma.

FacebookİnstagramTwitterGoogle plus